תרגום מאמרים

תרגום מאמרים

תרגום מאמרים – להגיע אל קהלי יעד בכל העולם
ישנה חשיבות רבה לנושא של שיווק ופרסום החברה שלנו, וזה משהו שאנחנו צריכים לחשוב עליו מבעוד מועד – פריצה מוקדמת מספיק אל השוק העולמי עשויה להבטיח לנו מקום בין הגדולים, כאשר העלות מול התועלת מוכיחה את עצמה כשווה את סכומי הכסף שאנחנו משקיעים.

תרגום טקסט ומאמרים נועד להבטיח לנו מקום בין הענקים, כאשר השיווק והפרסום באינטרנט בימינו אינו מצריך מאיתנו הרבה מעבר לסכומים ששווים לכל כיס.
תרגום מאמרים, מהבחינה הזאת, היא דרך קלה להכניס את האתר שלנו אל רשימת תוצאות החיפוש גם עבור אוכלוסיות מחוץ לארץ, ולספק להן את ההזדמנות אף הן להנות מהשירותים שאנחנו מציעים והמוצרים שאנחנו מספקים.

תרגום מאמרים – איך נדע למצוא את החברה המתאימה?

מקליד על המחשב ומבצע תרגום מאמריםתרגום מאמרים איכותי הוא לא דבר שפשוט למצוא בימינו, כאשר חברות רבות מציעות את השירותים שלהן אך רק מעטות מצליחות לספק את המוצר האיכותי שאנחנו מבקשים – תרגום מאמרים מצריך מאיתנו לא רק לדעת את השפה שאליה אנחנו מתרגמים, אלא גם לדעת עם איזו אוכלוסייה אנחנו מדברים, מה הסלנג הנפוץ בה ומה הצורה הנכונה ביותר להביע את המסר השיווקי שאותו אנחנו רוצים להעביר.

חברת כותבים.קום היא חברת קופירייטינג אשר מתמחה בנושא של תרגום מאמרים למגוון שפות – באמצעות תרגום מאמרים, תוך שימת דגש על שימוש המסר השיווקי, חברת כותבים.קום מספקת מאמרים מתורגמים ברמה גבוהה.
מתוך הכרות עם הנושא של קופירייטינג, צוות המתרגמים שלנו עומד בקריטריונים הגבוהים ביותר, וזאת על מנת לספר תרגום מאמרים אשר פונה לא רק אל מנועי החיפוש, אלא קודם כל לאנשים.

תרגום מאמרים – קופירייטינג לשפה אחרת
הרבה מן הדגש של מאמרים הוא בהעברה של מסר שיווקי אל קהל לקוחות פוטנציאלי – המסר הזה הכרחי על מנת לאפשר לנו כחברה לצמוח ולגדול, על ידי כך שנגיע אל יותר ויותר אנשים. מהבחינה הזאת, תרגום מאמרים אינו רק תרגום, מילה במילה, של המאמר הכתוב, אלא שימת דגש על המסר השיווקי.

במידה רבה, תרגום מאמרים הוא קופירייטינג בפני עצמו, כאשר הוא מצריך מאיתנו לחשוב על משחקי המילים, צורת ההתנסחות וההבעה מחדש ולשים אותם על דף הנייר.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


05/05/2011 14:05:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright