תרגום טקסט | תרגום | תרגום טקסטים

תרגום

תרגום טקסטים ומאמרים משפה לשפה בכדי להעביר את המסר השיווקי/מכירתי שלכם, צריך להתבצע בצורה המקצועית ביותר, ועל ידי מתרגמים ששולטים בשפות ברמת שפת אם! בדיוק בשביל זה אנו בכותבים.קום כאן בשבילכם!

תרגום לשפותחייגו אלינו לטלפון 072-2136771 וקבלו ייעוץ מקצועי!
 

כל חברת קופירייטינג מקצועית צריכה להקיף את כל הצרכים השיווקיים של לקוחותיה מא' ועד ת'. זה כולל גם עבודות שממבט ראשון נראות לא קשורות לעניין כלל וכלל, אך אם נחקור את הנושא לעומק, נבין שהעבודות האלה והיתרונות שהן מעניקות יכולות לכולל הבדל ענק, ולהבטיח הצלחה לעומת אלה, שמתעלמים מנושאים אלה.

אחת מהעבודות המדוברות זוהי עבודת התרגום טקסט. חברות קופירייטינג מעסיקות גם מתרגמים מקצועיים, העוזרים ליצור בזריזות וביעילות חומרים וטקסטים שיווקיים בשפות שיכולות להביא לקוחות מקהלי יעד מסוימים, ולהיות לעזר לקהל יעד אטרקטיבי מאוד, אך שאינו שולט בשפתנו. תרגום טקסט מדויק ואיכותי יבטיח לכם גם הבנה מקסימאלית של קהל היעד שלכם, וגם מאפשר לזכות במעין סימפטיה מצידם של הלקוחות, שהעובדה שהאתר מתחשב בנתוני השפה שלהם ודואג ליצור גרסה בשפתם מחניפה להם מאוד ומעוררת מראש הרגשה חיובית כלפי בית העסק המדובר, עוד לפני שהחומר הרלוונטי הגיע לתודעתם.

שירותי תרגום טקסט רלוונטיים במיוחד במדינת ישראל שדוברת מספר שפות. לכן, בכדי להיות אטרקטיביים לקהל יעד רחב עד כמה שאפשר, מומלץ לתרגם את החומרים לעברית, אנגלית, רוסית וערבית במידת הצורך. השפה האנגלית חשובה גם היא במידה רבה, בעיקר אם מדובר בשירות הנגיש לא רק לתושבי הארץ (למשל מכירת מוצרים באופן מקוון).

לסיכום, שירותי תרגום טקסט הינם בעלי חשיבות עליונה בעסקי הקופירייטינג. בעת יצירת החומרים לאתר של בית עסק מסוים, צריך לקחת בחשבון את כל קהל היעד האפשרי, ולהפוך את המידע לנגיש בשבילו. תרגום טקסט זהו שירות חובה בכל חברת קופרייטינג רצינית, לכן כאשר פונים לחברה שתיצור בשבילכם טקסטים איכותיים ומפתים לסגמנט השוק הרחב ביותר שניתן. כל זה יבטיח שעבודת הקופירייטינג תהיה משתלמת גם לחברה, וגם ללקוח שלה.

חברות קופירייטינג מקצועיות מספקות גם שירותי כתיבת מאמריםניהול אתר, כתיבת מאמרים ועוד.
מחפשים מתרגמים מקצועיים? מעוניינים לתרגם מכתב, אימייל, עבודות אקדמאיות וכו'? אצלנו תמצאו כותבים מקצועיים השולטים במגוון רחב של שפות ברמת שפת אם, וברמה אקדמית. תרגום הטקסטים עשוי לכלול תרגום בלבד ו/או קופירייטינג מותאם לשפת הכתיבה...
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright