פוליש | חברת פוליש | ניקיון | חברת ניקיון

קופירייטינג לאתר פוליש

קופירייטינג פלוס - כותבים לאתר פוליש

המילה - קופירייטינג שגורה מאוד בשפתנו, אך לעיתים אין אנחנו יודעים מה בדיוק היא אומרת, אז נתחיל מההתחלה. "קופירייטינג" בתרגום חופשי זה כתיבה שיווקית. כתיבה שמטרתה העיקרית היא לפרסם מוצר או רעיון כלשהו. אך בדרך שבה הקורא לא ירגיש באופן צורם מדי שמנסים למכור לו משהו. זאת אומרת צריך לשלב בין חומר קריא ומעניין, לפרסומת סמויה יותר או פחות של המוצר. ניקח למשל פוליש – מצד אחד זהו לא נושא שאפשר לכתוב עליו הרבה דברים מעניינים, אבל קופירייטר ימצא חיבורים בין פוליש לנושאים אחרים שקשורים לחיי רוב האנשים ובדיוק מהסיבה הזאת מעניינים אותם ביותר.

כתיבת תכנים לאתר של חברת ניקיון עם פוליש

אפשר לכתוב על הקשר בין פוליש להצלחות קולינאריות (רצפה מבריקה במטבח עוזרת ליצור יצירות אומנות של ממש על הכיריים), על הקשר בין פוליש לחיי החברה (אנשים תמיד אוהבים לבוא לבית שבו שוררת תחושת יוקרה שאותה מספק פוליש). אם כך, הדגמנו בעזרת תהליך פשוט כמו פוליש מהו קופירייטינג. ובכדי להבין עוד יותר מה זה קופירייטינג, .האתר לא מוכר פוליש או חברת ניקיון, אם זה מה שחשבתם. אתר קופירייטינג מספק שירותי תוכן ברמה הגבוהה ביותר לכל בית עסק המעוניין למכור טוב יותר את המוצר שלו. כמו מוצר שהזכרנו – פוליש. האתר מאפשר לאתר של חברת פוליש למלא את האתר שלו בתוכן מעניין ואיכותי שגם ימשוך את עיניי הקוראים וגם יהיה דומיננטי בחיפושים הרלוונטיים. למשל, אתר של חברת פוליש מסוימת שהשתמשה בעבודתם של הכותבים המוכשרים, יהיה גם מעניין לקוראים שלו, וגם יופיע גבוה יותר מהמתחרים שלו במילות החיפוש הרלוונטיות לו, בניהם, כמובן גם מילת החיפוש - פוליש.

אז איך למעשה מתחילים לעבוד בתחום הקופירייטינג? למרות שיש מכללות וחוגים המוקדשים לנושא, ניתן להתחיל גם בלי השכלה פורמאלית. הצד הכי חשוב של העבודה זה יכולת ביטוי גבוהה ויצירתיות. בסך הכל כאן זה מתחיל, וכאן זה נגמר. אם יש לכם את זה, הדבר היחיד שאתם צריכים זה צ'אנס, ושהאנשים הרלוונטיים יזהו את הכישרון שלכם. בכדי להצליח, ניתן ומומלץ לנהל בלוג באינטרנט. למרות שאין על כך תשלום, זהו כלי מצוין לליטוש הסגנון האישי שלכם ושוב חזרנו לתחום האהוב עלינו - חברת פוליש - ולגבי סוג מסוים של חשיפה. לא לשווא נחשב כיום "מקצוע הבלוגרים" לחתך מכובד ביותר בתחום התקשורת, ולמעשה לא תמיד ניתן לדעת שהבלוגר איננו למעשה קופירייטר סמוי! עוד נקודה מעניינת למחשבה. אם כך, תהיו קודם כל מודעים לפרסום שמסביבכם, זה למעשה הצעד הראשון להיות קופירייטר. תוכלו לנסות את עצמכם גם בכתיבה וגם בפרסום. דבר לא מלמד טוב כמו ניסיון של ממש. אז תעשו פוליש לסגנון כתיבה שלכם, כנסו לאתר שלנו לפרטים, והלאה להישגים חדשים.

חזרה לאתר – קופירייטינג
 

 

 

שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


16/09/2010 16:50:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright