קופירייטינג | ניהול תוכן | פרזנטור | פרזנטורית

פרזנטור / פרזנטורית

בין דרכי השיווק השונות יש דרך אחת מאוד חזקה ובלתי רגילה להציג את השירותים שלכם. אין ספק, מדובר בדרך לא זולה, אך היא ללא ספק תהיה ייחודית, ועל כך תתוגמלו. הדרך שעליה אנו מדברים היא שיווק המוצר בעזרת פרזנטור או פרזנטורית. מהו פרזנטור? זהו אדם, עדיף ידוען, אך בכל אופן זה צריך להיות איש מקצוע הקשור קשר ישיר למוצר או השירות אותם אתם משווקים. כמובן, יש צורך שהפרזנטור שלכם יהיה בעל חיצוניות אסטטית ודיבור רהוט. המטרה העיקרית של הפרזנטור הינו לדבר מהמסך ישירות אל הצופה, לספר לו על השירותים והמוצרים שאתם מספקים באופן הכי בלתי אמצעי שאפשר.

     
     
   שירלי בר מומחית לתזונה אורגנית  
     
     
   טוני הזברה  
     
     
  בית השקעות - מסדה פי  

חשוב מאוד שהפרזנטור יהיה מסוגל לעורר סימפטיה וקשר עין חזק עם הקהל שמעבר למסך. היכולות האלה חשובות אצל פרזנטור לא פחות מאשר הפרסום שלו. נוכחות של איזושהי דוגמנית בעלת שם, אך שלא מבינה דבר בתחום שבו אתם עובדים לא תתרום לכם שום דבר, למרות היותה מפורסמת ומפתה באופן בלתי רגיל. להיפך, חישוב שגוי שכזה עלול רק לגרום לחברה שלכם להיראות לא רצינית ואולי אף לפגוע בתדמית שלכם. לכן הנוסחה המושלמת למציאת לפרזנטור הנכון בשביל העסק שלכם.

אך כל מה שאנחנו מתארים כאן – לא העבודה שלכם. כחלק מהשירותים שניתנים על ידי חברות קופירייטינג סלוגן , סרטון תדמית , כלול השירות של מציאת הפרזנטור הנכון בשבילכם שידבר בשמכם על קהל היעד שלכם, יתאר את מה שאתם מבצעים או מוכרים ויעשה זאת על הצד הטוב ביותר, באופן שיקסים ויכבוש את הצופים שלכם.

אם כך, כאשר אתם פונים לחברת קופירייטינג בכדי לשפר את השיווק שלכם, בדקו שהם מבצעים נכונה את כל המהלכים הדרושים לשם כך, וזה כולל הליך נכון והגיוני של מציאת פרזנטור מתאים.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


05/05/2011 13:58:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright