קופירייטינג | ניהול תוכן | סרטון תדמית

סרטון תדמית

יש הרבה דרכים להעצים את היכולת השיווקית של כל מוצר, שירות או חברה. מטרתה של כל חברת קופירייטינג הינה לספק ללקוחות שלה את כל האמצעים האלה על מנת למקסם את כמות הלקוחות, ומכאן את הרווחים של הלקוחות שבאו לאותה חברת קופירייטינג בדיוק בשביל מטרות אלה. אלו דרכים לשיווק מקסימאלי קיימות למבד אתר מושקע עם טקסטים איכותיים ומובנים? לחברות רבות מתאים מאוד השירות של "סרטון תדמית". סרטון תדמית הינו סרט ווידאו קצר וממצה המתאר באופן מוחשי ככל הניתן את טיב החברה, מוצריה והשירותים שהיא מעניקה. ועל כך נאמר: עדיף לראות פעם אחת, מאשר לשמוע עשר פעמים.

סרטון תדמית מצוין לשירותים שאת טיבם ניתן לראות בעין בלתי אמצעית, בין עם מדובר בטיפולים קוסמטיים על סוגיהם, או עבודות בנייה, או עבודות יצירתיות למיניהם. סרטון תדמית אמור בדרך מתמצתת וברורה להסביר מה הייחוד של השירות הניתן, ולמה כדאי ללקוח לבחור דווקא את החברה הזאת לרכישת שירות זה.

פעמים רבות כותבים טקסטים ארוכים על דברים שקשה להעביר במילים, למטרות אלה סרטון תדמית הרבה יותר יעיל, והדרך הטובה ביותר הינה לשלב סרטון תדמית עם טקסט פרקטי המכיל מידע הכרחי שלא נוח להעביר דרך הסרטון. במילים אחרות. סרטון התדמית הוא לא תחליף לטקסט, אלא דרך להעשיר אותו, ולהעביר את המסר לגולשים באתר.

בכדי לזכות בהצלחה בכל עסק, יש לדעת קודם כל להשתמש נכונה בכל המכשירים שנותן לנו השיווק המקוון של בית העסק שלנו, לכן חשוב מאוד שלא להתעלם מאמצעים חשובים כמו סרטון תדמית. לעולם לא תוכלו לדעת מה גרם ללקוח לבחור בכם, אך יש סבירות גבוהה שהדגמה חיה של השירותים שאתם מספקים זו הסיבה.

ישנם שני סוגי סירטונים:
סרטון תדמית-המורכב מתמונות, טקסט, ומוזיקת רקע.
סרטון תדמית עם יום צילומים-המורכב מיום צילומים מסודר, ראיונות אישיים, תמונות, טקסט ומוזיקת רקע.

 
 

מחירוןן סרטון תדמית:
סרטון תדמית-1000 ש"ח לסרטון של 5 שעות עריכה 
סרטון תדמית עם יום צילומים-2500 ש"ח  לשמונה שעות צילומים ו-5 שעות עריכה 

* המחירים אינם כוללים מע"מ
 


     
  סרטון תדמית   
   
     
  סרטון תדמית עם יום צילומים   
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
   
     
     
     
     
     
     
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


05/05/2011 14:18:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright