חברת תרגום | חברות תרגום

חברת תרגום

חברת תרגום – קהל היעד שלכם מחכה

בעוד ניתן, ולעיתים מספיק, למצוא את כל ההכנסות והפרנסה שלנו בקהל היעד המקומי, דובר העברית, לעיתים קרובות אנחנו רוצים לפרוץ אל קהלים מחוץ לארץ – קהלים אשר שוכנים במדינות השונות, ומדברים שפות שונות מעברית.
חברת תרגום היא חברה אשר מאפשרת לנו לגשר על פער השפות הזה, ומאפשרת לנו להעביר את המסר השיווקי שלנו דרך כל המדיומים השונים ובכל השפות האפשריות והרצויות לנו.

חברת תרגום היא אמצעי מקשר בין העסק שלנו לבין הלקוחות שאנחנו שואפים למשוך אל העסק שלנו – יהיה המוצר שאנחנו מספקים או השירות שאנחנו נותנים, חברת תרגום תוכל לספק לנו את האמצעי לעשות זאת עבור קהלים שונים במדינות שונות, ועבור דוברי שפות שונות אפילו בארץ ישראל.
מכיוון שכך ובהתאם לזאת, במידה ואנחנו רוצים לפרוץ את השוק ולאפשר לעסק שלנו לגדול ולשגשג, חברת תרגום היא אחד מבין נותני השירותים ההכרחיים לנו.

חברת תרגום – לגדול בין הגדולים

פריצה אל שווקים מחוץ לישראל משמעותה הגעה אל קהל יעד פוטנציאלי אדיר – עשרות אלפי, מאות אלפי ומיליוני אנשים אשר עשויים למצוא את השירותים והמוצרים שלנו יעילים, נוחים ומושלמים לצרכים שלהם.
על מנת להגיע אל המוצר הזה, אנחנו צריכים לאפשר להם להכיר אותו, ואיזו דרך טובה יותר יש מאשר שימוש בשפת האם המדוברת על מנת לעשות זאת?

חברות תרגום שונות שואפות לעשות בדיוק זאת – על מנת להעביר את המסר השיווקי בדיוק בצורה הרצויה, חברות תרגום מספקות לנו שירותים מקצועיים ואיכותיים על מנת להגיד את אותו הדבר, רק בשפה שונה.
היות ולכל שפה וחברה יש את מטבעות הלשון שלה, הדקדוק והתחביר המיוחד לה, חברות תרגום עושות את מירב המאמצים על מנת לשמור על הלך הרוח, ובכל זאת להתאים את המסר לקהילה המקומית.

חברת תרגום – לצמוח בעולם של מצליחים

באמצעות חברות תרגום אנחנו יכולים להתברג אל השוק העולמי, וכך לאפשר לחברה שלנו לשגשג ולצמוח, ממש בין הגדולים.
במידה והמוצר שאנחנו מספקים או השירות שאנחנו נותנים מוצלח, חברות תרגום יאפשרו לנו פשוט להראות זאת לכל אוכלוסיה שרק נרצה.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


16/10/2011 16:58:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright