אודות הכותבים | כותבים

אודותינו

כתיבה והעלאת תכנים לאתר, זהו חלק בלתי נפרד מקידומו ועל מנת לעשות זאת בצורה אפקטיבית יש על כותבי התכנים להיות מיומנים, מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר בתחום.
אודות כותביםחברת כותבים.קום מספקת שירותי כתיבת מאמרים וכתיבת תכנים שיווקים לאתרי אינטרנט, בכל נושא שהוא, בכל שפה שהיא ותוך התאמת הכתיבה למנועי החיפוש השונים באינטרנט.

אתר כותבים בבעלות חברת א.ר. שיווק ופיתוח פלוס בע"מ מרחוב סחרוב 11 ראשון לציון. טלפון -  03-5419600 , אימייל: kotvim@kotvim.com

כיום, לא מספיק לכתוב תכנים על מנת ל"מלא" את האתר אלא יש צורך להשתמש בשפה קלילה, ותמציתית, ויחד עם זאת מאוד עניינית שתמשוך את תשומת ליבם של הגולשים באתר לזמן ממושך.
כל כותבי חברת כותבים.קום נבחרו בקפידה על סמך ניסיונם העשיר ויכולות כתיבתם השיווקית, על מנת להביא לכם - הלקוחות את השירות והמענה המהיר, היעיל והטוב ביותר.

בין שירותי החברה:
 כתיבת תכנים חדשים – כתיבה של תכנים חדשים בכל נושא שהוא לאתר, לרבות מאמרים שיווקים לדף הבית/ פרופיל החברה ולכל דפי האתר.
• שדרוג ושכתוב תכנים קיימים – שכתוב תכנים קיימים בכך שיותאמו לסורקי מנועי החיפוש השונים באינטרנט לרבות גוגל, הוספת תכנים למאמרים קיימים בכל דפי האתר.
• כתיבה בשפות – כתיבת תכנים לאתרי אינטרנט בכל השפות לרבות אנגלית, רוסית, צרפתית ועוד.
• תרגום מאמרים- תרגום שפה במאמרים כתובים.
• ניהול תוכן באתר – רענון והעלאת תכנים חדשים לאתר על בסיס קבוע שמוגדר מראש, דהיינו, צוות עובדי חברת כותבים.קום ינהל את האתר במקומכם!

כיום, אין צורך לעבוד קשה מדיי – חברת כותבים.קום הינה חברה מובילה בתחום הכתיבה ועל פי כך,
אם הנכם בתהליכי בניית אתר חדש/ זקוקים לשירותי תוכן מתקדמים או צריכים סיוע בכתיבת מאמר מסוים בנושא כלשהו, כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון עוד היום ו/או להשאיר את פרטיכם באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה ועם הצעה משתלמת ונוחה ביותר!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


13/01/2011 12:32:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright