תרגום משפטי | תרגום משפט | תרגומים משפטיים

תרגום משפטי

אתר כותבים מציע בין שירותיו הרבים גם תרגום משפטי. מדובר על תרגום מקצועי במיוחד, מעברית לשפות זרות ומשפות זרות לעברית. כל התרגומים מתבצעים על ידי מתרגמים מנוסים ומקצועיים ואנו שמים דגש רב על כל שהתרגום יהיה נאמן למקור.

מחויבות לדיסקרטיות
אתר כותבים מציע תרגום משפטי עם מחויבות לדיסקרטיות מרבית. אנו מתרגמים מגוון תכנים משפטיים שונים ומתחייבים לעמוד בלוחות זמנים מוקפדים בהתאם לצרכי הלקוח. אנו עושים ככל הניתן על מנת שהמסמכים המתורגמים יהיו כמה שיותר נאמנים למקור על מנת שהגורם המקבל אותם יועבר לו התוכן המשפטי במלואו. את שירות התרגום המשפטי אנו מציעים במחירים ברי תחרות, המאמרים והתכנים הינם איכותיים ומקצועיים.

מה אנו מתרגמים?
אתר כותבים מתרגם מגוון תכנים משפטיים ביניהם: תכנים אינטרנטיים כמו פסקי דין, תרגום מסמכי זכויות יוצרים, תרגומים של אתרי רשת, פסקי דין, תרגומים של פסיקות משפטיות, תרגומים של מאמרים משפטיים, תרגום של חוזים, תרגום של פטנטים, תרגום של תוכניות עסקיות, ועוד תכנים כולם קשורים לתחום הפטנטים. בנוסף המתרגמים המקצועיים שלנו מתרגמים אישורים נוטריוניים, הסכמים, תרגום חוזים, הסכמי גירושין, הסכמי התקשרות, מסמכים מסחריים, תקנות, צוואות, תעודות נישואין, ירושות, תצהירים, הסכמי ממון, ייפוי כוח, חוזי נדל"ן, מסמכים העוסקים בתחום הפלילים ועוד.

מבטיחים את הטוב ביותר
אתר כותבים מבטיח ללקוחותיו את התרגומים המקצועיים ביותר, אנו מעסיקים מתרגמים הבקיאים בתחום המשפטי, הם מתרגמים מעברית לאנגלית, לצרפתית, לספרדית ועוד שפות זרות אחרות, ומשפות אלה לעברית, כל התרגומים נאמנים למקור. המתרגמים שלנו מכירים היטב את התחום המשפטי ואת ההשלכות של תרגום מדויק נאמן למקור, כמו כן אנו עורכים את התרגומים ומבצעים הגהה. בכל עת בה אתם נדרשים לתרגם מסמך או תוכן משפטי כולל מאמרים אקדמאיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם, גם אם מדובר על מסמך בהול אותו יש לתרגם מהיום למחר, אנו מבטיחים לכם לעמוד בלוחות זמנים ולא רק, אלא גם לספק לכם את התרגומים המקצועיים ביותר. כל המתרגמים שלנו העוסקים בתרגום תכנים משפטיים הינם אנשים בעלי ניסיון רב בתחום אשר תרגמו זה לא מכבר עשרות מסמכים משפטיים ואף יותר.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


19/02/2014 10:11:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright