תרגום | תרגום מקצועי

תרגום מקצועי

אתר כותבים גאה להציע ללקוחותיו תרגום מקצועי. מדובר על תרגום מקצועי מעברית לאנגלית, לצרפתית, לרוסית, לגרמנית, לספרדית ולשפות זרות אחרות, ומהשפות הללו גם לעברית. לא משנה מהו אופי המסמך המתורגם, אנו עושים ככל הניתן על מנת שהמסכים המתורגמים יהיו נאמנים למקור.

מדוע תרגום מקצועי הוא כה חשוב?
תרגום מקצועי שנעשה באיכות של פעםלכולנו נדמה שכל אחד יכול לתרגם מסמכים בקלות מרבית, במיוחד לאור העובדה שגוגל עומד לשירותינו, אולם כל אחד מאיתנו גם ער לעובדה שהתרגום של גוגל או של כל שירות אינטרנטי אחר הקשור לתרגום אוטומטי איננו עונה על הציפיות. מדובר על תרגום קלוקל שקשה מאוד להבינו ובכך הוא חוטא למטרה. אנו מעסיקים את מיטב המתרגמים, אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים המתרגמים את המסמכים נאמנים למקור.

אילו מסמכים ותכנים אנו מתרגמים?
אתר כותבים מתרגם מגוון סוגים של מסמכים ותכנים ביניהם גם מסמכים משפטיים, מסמכים כלכליים, מסמכים שיווקיים, תקנונים של אתרים, מאמרים, תכני אתרים, מסמכים טכניים והנדסאים, מסמכים רפואיים ועוד. התרגומים שלנו מיועדים לכל אחד הנדרש לתרגום מהיר ומקצועי, אנו עושים הכל על מנת לעמוד בלוחות זמנים מוקפדים, ואם ישנו מסמך אותו דחוף לתרגם אנו תמיד זמינים. את התרגומים הללו אנו מציעים במחירים ברי תחרות כך שבהחלט כדאי לפנות אלינו.

התכנים הם מדויקים ונאמנים למקור, מתורגמים מילה למילה, הם קריאים ומובנים, ערוכים בצורה תואמת, הצד אשר מקבל את המסמך המתורגם יבין אותו, את התוכן והמסר היטב מבלי לפסוח על אף פרט. המתרגמים שלנו בקיאים בתחומים אותם הם מתרגמים, למשל מסמכים משפטיים או מסמכים רפואיים או מסמכים טכניים, אנו שמים דגש רב על איכות ומקצועיות. כל שפה ואפיוניה והדקדוק שלה ואופן ניסוח הבלעדי רק לה ולכן על המתרגם להבין היטב את תוכן המסמך והוא מתרגם אותו כראוי לשפה זרה או משפה זרה לעברית.

שירות ללא פשרות
אנו מעסיקים מתרגמים מקצועיים ומיומנים, אנו לא מפשרים בתרגום כהוא זה, ומציעים את האנשים הטובים ביותר הבקיאים בהלכי השפות השונות, אנשים היודעים הן את השפה הזרה והן עברית בצורה רהוטה, מתרגמים אשר גם אמונים על עבודת מחקרית לפני שהם מתרגמים.. כאמור התרגומים מיועדים לכל מטרה, וגם סטודנטים הלומדים בשפות זרות והנדרשים לקרוא מאמרים אקדמאיים, מוזמנים לפנות אלינו.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


19/02/2014 10:12:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright