שירותי תרגום | שירות תרגום | שירותי תרגומים

שירותי תרגום

אתר כותבים מציע שירותי תרגום מעברית לשפות אחרות, כמו למשל מעברית לאנגלית, לספרדית, לצרפתית, לרוסית, לגרמנית, וגם תרגום מהשפות הללו לעברית. מסמכים ותכנים העוסקים במגוון נושאים, כגון: מסמכים בעלי תוכן משפטי, מסמכים בעלי תוכן שיווקי ופרסומי, מסמכים בעלי תכנים כלכליים, הנדסאים, רפואיים, ספרותיים ומסמכים המיועדים לסטודנטים. אנו שמים דגש רב על כך שהמסמכים יהיו נאמנים כמה שיותר למקור, על מנת שהאדם הקורא אותם לא יקבל מסר שגוי, אלא מסר נאמן למציאות, זהו דבר חשוב מאין כמותו ובמיוחד כאשר מדובר על תרגום מסמכים משפטיים.

שירותי תרגום לכל מטרה:
אנו מבצעים גם שירותי תרגום לסטודנטים שהינם למעשה תכנים בעלי אופן לימודי ואקדמאי. סטודנטים רבים נוכחו לדעת שהרבה מהחומר הלימודי באוניברסיטאות והמכללות הוא חומר המוצע להם בשפות אחרות, במיוחד באנגלית ולכן גם רבים מהם יכולים למצוא עצמם לא בקיאים בחומר כראוי מה שגם עלול לפגוע בהישגים האקדמאיים שלהם. על מנת להתכונן למבחן כראוי, יש להבין את החומר במדויק ולא לפספס נקודות חשובות ואת זאת בדיוק אנו מציעים לכם.

כותבים ומתרגמים מהשורה הראשונה בארץ!
באתר כותבים אנו מעסיקים אך ורק את אנשי המקצוע הטובים ביותר, בין אם מדובר על מנהלי תוכן, בין אם מדובר על מתרגמים או בין אם מדובר על כותבי מאמרים כאשר המטרה העיקרית העומדת אל מול עיננו היא לקדם את האתר שלכם ובכך דרך אפשרית.

יש לנו את כל האמצעים להעניק לכם שירותי תרגום רלוונטיים לאתר שלכם תוך כדי קידומו בגוגל, מנוע החיפוש הראשי והחשוב ביותר, כמו כן אנו נדאג לכך שהאתר שלכם ימצא בדפי התוצאות הראשונים וזאת כאמור אנו עושים במגוון דרכים שונות. אם למשל תזדקקו לתרגום מעכשיו לעכשיו, תרגום בהול וקריטי, אין שום מניע שלא נוכל לספק לכם את השירותים הללו.

אתר כותבים הוא בין האתרים המובילים בתחומו, ולא לחינם צברנו לנו עם השנים הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו שוב ושוב ואף ממליצים עלינו לאחרים. אנו מתחייבים למקצועיות ומהימנות, ואנו גם מתחייבים לסודיות ודיסקרטיות במיוחד בכל הקשור למסמכים משפטיים. את כל השירותים הללו אנו מציעים לכם במחירים ברי תחרות.

מעוניינים להזמין שירותי תרגום מקצועיים שיתבצעו על ידי מתרגמים מקצועיים, אמינים ובעי ניסיון עשיר בתחום? הגעתם למקום הנכון! 
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


28/01/2014 14:10:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright