קופירייטינג באנגלית | קופירייטינג אנגלית

קופירייטינג באנגלית

קופירייטינג באנגלית – מזמינים רק אצל המומחים
קופירייטינג היא מלאכת מחשבת של אנשים היודעים כיצד לשווק ולפרסם כל מוצר באשר הוא. אלה הם אומני מילים אשר כל תפקידם הוא לכתוב תוכן מעניין ושורות מחץ. באתר כותבים אנו מציעים ללקוחות שלנו קופירייטינג אנגלית מקצועי, תכנים הנכתבים על ידי הכותבים המוכשרים שלנו, כותבים בעלי ניסיון רב בתחום.

מי צריך קופירייטר באנגלית?
כתיבה עם עט של קופירייטינג באנגליתקופירייטינג באנגלית הינו חשוב מאין כמותו שכן כיום בכפר הגלובלי אנו כותבים תכנים במגוון רב של שפות כאשר הנפוצה מכולן היא אנגלית, שפה מדוברת בכל רחבי העולם. קופירייטר באנגלית תפקידו הוא לכתוב תכנים ולהעביר מסרים שיווקיים לגורמים שאינם דוברי עברית. באתר כותבים מועסקים על ידינו אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, דוברי עברית ואנגלית על בורין, אנשים הבקיאים ברזי שתי השפות גם יחד. קופירייטינג אנגלית מטרתו היא להעביר מסרים ותכנים נאמנים למקור הכתובים בעברית ובמקביל פונים לקהלי יעד שדוברים אנגלית.

בעידן האינטרנט והכפר הגלובלי אנו מנהלים קשרים ענפים עם חברות ועסקים אשר מעבר לים ומעצם העברת תכנים שיווקיים או כל תוכן אחר בצורה מהוקצעת וברורה, אנו מבטיחים תקשורת טובה ויעילה יותר עם הצד השני. והיה ונעביר תכנים או מסרים שאינם מדויקים ושאינם קולעים למטרה, והיה ונכתוב את אותם המאמרים והתכנים באנגלית קלוקלת הרי שהחטאנו את המטרה.

מדוע לבחור דווקא באתר כותבים?
אומנם ברשת האינטרנט ישנו מגוון נכבד של חברות לקידום אתרים המציעות כתיבת תכנים ותרגומים, אולם אנו חברה עתירת ניסיון בתחום קופירייטינג באנגלית, אנו מנוסים בכתיבת תכנים בכמה וכמה שפות, בהן גם אנגלית, עוסקים בתרגומים של תכנים ומסמכים מכל סוג שהוא תוך כדי עמידה בסטנדרטים הכי גבוהים שהצבנו לעצמינו.

לא לחינם צברנו במהלך השנים אין ספור לקוחות מרוצים. אנו עושים את כל המאמצים לעמוד בלוחות זמנים קפדניים ומבטיחים לכם איכות עבודה שאין שני לה. קופירייטר באנגלית אשר מכיר את המנטאלית של דוברי אנגלית, את השפה המדוברת ואת השפה השיווקית. קופירייטר באנגלית שיודע לכתוב תכנים ושורות מחץ מסקרנים שימשכו את הקורא להתעניין ולפנות בסופו של דבר ללקוחות שלנו, התקשורת היא חשובה ומשמעותית מאין כמותה אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, המקצועיות, האדיבות ותודעת השירות היא נר לרגלינו!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


02/03/2014 17:32:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright