ניהול תוכן באינטרנט | ניהול תוכן | ניהול תכנים באינטרנט

ניהול תוכן באינטרנט

אתר כותבים עוסק במגוון נושאים הקשורים ונוגעים לקידום אתרים באינטרנט. אנו יודעים במדויק כיצד לקדם את העסק והאתר שלכם על מנת שיופיע בדפי התוצאות הראשונים של מנועי החיפוש ועל מנת להביא אליו כמה שיותר גולשים. בנוסף אנו עוסקים בתרגום מסמכים מסוגים שונים, מתרגמים הן מעברית לשפות זרות והן משפות זרות לעברית.

ניהול תוכן באינטרנט
בין השירותים אותם אנו מציעים ומספקים ללקוחות שלנו ובניהם: שירותי תרגום, כתיבת סלוגן, כתיבת תוכן שיווקי ועוד, אנו מספקים גם שירות של ניהול תוכן באינטרנט. אז מהו בעצם ניהול תוכן? אנו מפרסמים תכנים מכל מיני סוגים, תכנים הרלוונטיים לאתר שלכם, כל זאת במהירות, תוך כדי עמידה בלוחות זמנים וביעילות מרבית. על מנת לתחזק את אתר האינטרנט שלכם ולהעלות תוכן ענייני ומעודכן, יש ליצור אתר דינאמי, אתר שאיננו קופא על שמריו, אתר שיספק כל העת תוכן חדשני וענייני לגולשים ולקוחות.

כיצד זה מתבצע?
בתחילת העבודה על ניהול תוכן באינטרנט לאתר שלכם, אנו מתאימים את תוכן האתר לקהל היעד הפוטנציאלי, תוכן ממוקד ומכוון מטרה, הרי כל אתר הוא בעל תוכן ייחודי משלו הפונה לקהל שלו. אנו שואפים לכך שהגולשים ייהנו מחוויית הגלישה, יגלו עניין, יצאו מסוקרנים וירצו להמשיך לקרוא את התוכן ובמידת הצורך יוכלו ליצור עמכם קשר. תוכן המיועד לכל מי שקשור לאתר בצורה זו או אחרת, למשל לקוחות, עובדי האתר, אולי משקיעים ועוד. המטרה העיקרית היא ליצור אתר אטרקטיבי ואינטראקטיבי, אתר בעל ייחוד משלו שכן ישנם הרבה מאוד אתרי רשת  העוסקים באותו התחום. עוד מטרה היא לבדל את האתר שלכם מאחרים אחרים ולמתג אותו.

משיכת לקוחות פוטנציאלים והגדלת הרווחים
רצוי שניהול התוכן יהיה קבוע, אתר שאיננו עדכני חוטא למטרה, השאיפה היא למשוך כמה שיותר לקוחות, לאפשר להם גלישה קלה באתר במטרה שהם יפנו אליכם, ואתם כמובן יכולים לאפשר למפרסמים להופיע באתר שלכם ותוך כדי להרוויח כסף. יש להתאים את תוכן האתר ליעדים משתנים ולהוביל אותו לדף תוצאות החיפוש הראשון, גם גוגל נותן עדיפות לאתרים המתחדשים על בסיס קבוע וכך ישנה סבירות גבוהה שהוא יהיה מדורג בראש דף התוצאות. מכיוון שרוב האנשים עסוקים בעבודתם ואין להם את הזמן לנהל את התוכן, אנו עומדים לשירותכם בכל עת נתונה נעדכן מידע, תמונות, תכנים, מאמרים וכל הנדרש.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


28/01/2014 13:36:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright