מתרגם משפטים | תרגום משפטים

מתרגם משפטים

מחפשים מתרגם משפטים משפות שונות? רוצים לתרגם משפטים מאנגלית לעברית, מספרדית לגרמנית וכו'? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אתר כותבים מעניק גם שירותי תרגום משפטים בכל תחום שהוא, החל מכתבות בעיתון ועד לנושאים משפטיים.

אתר כותבים הינו בעל ניסיון רב בתחום התרגומים ומעסיק כיום עשרות כותבים ומתרגמים לשפות שונות ובניהן: אנגלית, רוסית, צרפתית, גרמנית, ספרדית ועוד. אנו מעסיקים את מיטב אנשי המקצוע להם גם יש ניסיון וידע בתחומים רבים. לעתים מדובר על מסמכים רגישים ואנו בהחלט מאפשרים לשמור על סודיות מרבית וכל מתרגם משפטים אצלנו יודע זאת היטב.

תרגום משפטי:
מדובר על תרגום משפטים במגוון נושאים כגון : חוזים, עסקאות, או כל נושא אחר הקשור לתחום. אנו מתחייבים ללוחות זמנים מוקפדים, לעיתים אנשים נדרשים לתרגום מעכשיו לעכשיו ואנו כאן על מנת לתת מענה. בכותבים אנו מעסיקים את מיטב המתרגמים ומעניקים מענה מיידי. לא יהיה זה סביר לתת את העבודה בידי גורם שאיננו מקצועי, הרי המסמכים המשפטיים חייבים להיות נאמנים למקור, מדויקים ואיכותיים, על מנת ששום דבר ושום פרט לא ילך לאיבוד בדרך. המטרה היא שהגורם אליו אתם פונים יקבל מסר ברור ומובן, מסר מדויק ללא שום מקום לספקולציות.

אנו מתרגמים חוזים, תרגום זכויות יוצרים, תרגום חוזי התקשרות, תרגום של פסקי דין, תרגום ספרות משפטית, לקסיקון משפטי, פטנטים, בקשות לפטנטים, תרגום חוזים עסקיים, הסכמי העברת ידע ועוד.

כל מתרגם משפטים אצלנו בעלי זיקה לעולם המשפט שכן אין מדובר על מסמכים רגילים אותם לעיתים כל אחד יכול לתרגם באמצעות תוכנות תרגום. המתרגמים מבינים את הטקסט על בוריו ואת המסר אותו עליו להעביר לצד שמנגד, עליהם להכיר את כל המונחים המשפטיים הקיימים. תרגום שאיננו מקצועי ואיננו נאמן למקור עלול להעביר מסר לא נכון ולא מדויק לצד שמנגד, כך הוא גם חוטא למטרה והרי מסמכים משפטיים יכולים אפילו לקבוע את עתידו של אדם וגורלו. זאת ועוד, אנו גם מתרגמים מסמכים הנדרשים לאישור נוטריוני, אל תוותרו ואל תתפשרו על הנושא, למסמכים שאינם מתורגמים כראוי יש מחיר. אנו נשתדל ונעשה את המרב על מנת שהמסמכים יהיו מתורמים כמה שיותר מהר, אם יש לכם צורך בתרגום בהול, אנו עומדים כאן לשירותכם.

אז בין אם מדובר בתרגום של משפטים בודדים משפה לשפה או תרגום של כתבה או אפילו ספר, אנו כאן בשבילכם ונשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


28/01/2014 14:12:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright