מתרגם לאנגלית | מתרגם אנגלית

מתרגם לאנגלית

מתרגם לאנגלית – להעביר את המסרים שלכם במדויק!
עם עידן האינטרנט והכפר הגלובלי אנו נחשפים ליותר ויותר שפות כאשר השפה המובילה היא אנגלית. קשה מאוד לתקשר ולנהל עסקים מבלי לדעת אנגלית ומבלי להעביר אינפורמציה ומסרים בשפה זו. באתר שלנו, אתר כותבים, אנו מציעים מתרגם לאנגלית מקצועי ומיומן אשר יתרגם למענכם מסמכים כמה שיותר נאמנים למקור.

למה גוגל איננו מספיק?
אומנם, גם גוגל מתרגם לאנגלית מעברית ומתרגם לשפות אחרות, אולם מדובר על מתרגם אנגלית קלוקל למדיי. כל מי שניסה לתרגם לאנגלית מעברית באמצעות גוגל, יכול היה להיווכח בתרגום שאיננו נאמן למקור, לעיתים אף תרגום מגוחך. באתר כותבים אנו מציעים מתרגם אנגלית של כל מסמך, בין אם מדובר על מסמכים משפטיים, או בין אם מדובר על מסמכים שיווקיים בעלי תוכן עסקי, מסמכים בעלי תוכן רפואי, מסמכים בעלי תוכן כלכלי ועוד, ככל הנדרש על ידי הלקוחות שלנו.

מדוע נדרש מתרגם מומחה?
מתרגם אנגלית חייב להיות בקיא בשתי שפות, הן בעברית והן באנגלית על מנת לאפשר תרגום נאמן כמה שיותר למקור, מתרגם לאנגלית אשר מדקדק בשתי השפות וזאת בכדי לאפשר תרגום אותנטי. סביר להניח שכולנו מתנסים מידי פעם בתרגום מעברית לאנגלית במיוחד בעידן הרשתות החברתיות, אולם כאן מדובר על מסרים קצרים ופשוטים. כאשר אנו צריכים לתרגם מסמכים מורכבים יותר, למשל מסמכים בעלי תוכן שיווקי, או מסמכים בעלי תוכן הנדסי, או אז נדרש מתרגם לאנגלית מקצועי ומיומן.

למה דווקא אנחנו?
אנו מציעים תרגום מדויק, איכותי ומקצועי, מעסיקים את מיטב המתרגמים אשר התנסו זה לא מכבר בתרגומים לא רק מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית, אלא גם בתרגומים משפות ולשפות אחרות. זאת ועוד, אנו מבטיחים לעמוד בלוחות זמנים קפדניים ולספק לכם מאמרים מתורגמים במהירות האפשרית. כמו כן, ולא פחות חשוב, מתרגם לאנגלית לרוב איננו זול ואנו מציעים ללקוחותינו תרגום מאמרים מעברית לשפות אחרות ומשפות אחרות לעברית, במחירים הוגנים וסבירים, מחירים ברי תחרות. אנו מתייחסים לכל לקוח ולקוח באופן פרטני, ערים וקשובים לצרכים שלו, ומכוונים את התרגומים המקצועיים על פי מטרותיו ועל פי רוח המסרים אותם הוא רוצה להעביר. במידת הצורך, נאפשר להתרשם ממאמרים ומסמכים שתורגמו על ידינו על מנת לקבל אינדיקציה ברורה באשר לאיכות התרגומים שלנו.

רוצים לתרגם מסמכים מעברית לאנגלית? מעוניינים לתרגם מאמרים מעברית לשפות אחרות? אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את השירות הטוב ביותר בתחום!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


13/01/2014 12:33:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright