מתרגם טקסטים | מתרגמים טקסטים

מתרגם טקסטים

באתר כותבים אנו מציעים ללקוחות שלנו גם מתרגמי טקסטים משפות שונות לעברית, למשל מתרגמים מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית, מתרגמים מספרדית לעברית ומעברית לספרדית, מתרגמים מרוסית לעברית ומעברית לרוסית, ומתרגמים לעוד שפות מדוברות. בעידן הכפר הגלובלי של היום, שפות לא אמורות להוות מכשול. אנו נמצאים בקשרים עסקיים עם מגוון רב של מדינות, ולא תמיד ניתן לתקשר לאו דווקא באנגלית, אבל לנו יש את כל הפתרונות לכך.

תרגום סוגים שונים של טקסטים
אנו מציעים לכם את מתרגמי הטקסטים הטובים בתחומם אשר ידאגו לספק לכם מאמרים וטקסטים נאמנים כמה שיותר למקור, כאלה המבטאים את רוח המאמר המקורי ואת מסריו. תרגום של מילה במילה ומשפט במשפט. אנו מציעים תרגום טקסטים טכניים, הנדסיים, טקסטים שיווקיים וטקסטים כלכליים, טקסטים משפטיים וטקסטים רפואיים, תרגום תעודות וככל הנדרש.

אנו ממליצים לכם לשתף פעולה עם המתרגם, אולי אף ללוות אותו במלאכה, על מנת שהעבודה תהיה מושלמת ותקלע למטרה, על מנת שהצד האמור לקרוא את הטקסטים המתורגמים יבין את הלך רוח הדברים. אין מדובר רק על טקסטים אותם אנו רוצים לתרגם למען אחרים. לעיתים אנו נתקלים בטקסטים חשובים מאין כמותם, טקסטים הקשורים ללימודים שלנו או לעבודה שלנו, ובשפה אותה איננו מבינים, רובינו דוברי אנגלית ואפילו אנגלית ברמת שפת אם, אבל כמה מאיתנו מדברים ספרדית? צרפתית או גרמנית? האם כולם מבינים רוסית? ברור שלא, וממש לשם כך אנו עומדים לרשותכם.

מזה כמה שנים אנו מעניקים שירותי תרגום טקסטים ואנו מעסיקים את המתרגמים הטובים ביותר, כאלה שיעבדו איתכם בשיתוף פעולה מלא וימליצו לכם מה כדאי לתרגם ועל מה לוותר, לעיתים מדובר על טקסטים ארוכים ומייגעים ואין צורך לתרגם את כל המלל, דבר זה גם יחסוך מכם הוצאות מיותרות. אנו מודעים היטב לעובדה שעבודות תרגום עלותן הינה גבוהה יחסית, במיוחד בהשוואה לכתיבת מאמרים בעברית, ובכל זאת, אנו מציעים לכם שירותי תרגום טקסטים במחירים אטרקטיביים במיוחד, ובאותה העת המאמרים שלנו איכותיים ונאמנים כמה שיותר למקור.

מעוניינים בתרגום טקסטים? רוצים לקרוא ולהבין תכנים הכתובים בשפות זרות? פנו אלינו עוד היום, אנו מעסיקים את המתרגמים הטובים בארץ!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


15/01/2014 12:56:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright