מחירון קופירייטינג | מחירון לקופירייטינג

מחירון קופירייטינג

הקשר בין מחירון קופירייטינג לבין ההצלחה של האתר שלכם המטרה של חברת קופירייטינג המשווקת אתר חדש או קיים, היא להביא אותו לחשיפה מקסימאלית בפני הגולשים. חשיבותו של קופירייטר מקצועי ומיומן מכרעת בעת שאתר עולה לאוויר ברשת וכשבהמשך הוא מנסה לשמור על קהל הגולשים שלו.

מחיר החל מ - 19 ש"ח
זמן אספקה: 2 ימי עסקים


*למינימום הזמנה * ל 100 מילים

כיצד נקבע מחירון קופירייטינג
כותבת את המחירון של הקופירייטינגכיצד מפרסמים מגיעים לליבם של לקוחות פוטנציאליים? כיצד משווקים מצליחים לשכנע את הציבור שהמוצר שלהם טוב יותר מזה של המתחרים? יש מספר תשובות לשאלות הללו, אך התשובה המתבקשת כשמדובר בשיווק ובפרסום, היא קופירייטינג נכון. מחירון קופירייטינג נקבע לפי מספר פרמטרים. המונח קופירייטינג מורכב ממספר אלמנטים המשמשים לשיווק של מוצר מסוים. 
המחירון כולל כתיבה שיווקית, כשהיא מתבססת על כתיבת מאמרים, כתיבת ניוזלטר וכו'.
לא פעם יידרש קופירייטר לקחת תכנים ולתרגם אותם לשפה העברית או לשפה המופיעה באתר מסוים.
כוחו של קופירייטינג יעיל ואפקטיבי טמון בבחירה הנכונה של הטקסטים שנבחרו להופיע באתר.
צירוף נכון של מילים, יצירת טקסט אמין ומשכנע, מלהיב וממוקד הם הא"ב של עבודת קופירייטינג נכונה ויעילה.

מה חשיבותו של קופירייטר מקורי ומנוסה
ניסיונו של קופירייטר שמכיר את המדיה שהוא עובד עליה, עולם האינטרנט, עושה את הבדל בין פרסום שיווקי אפור וחסר מעוף, לבין פרסום יצירתי, מקורי ומבריק.
כשאתם מסתכלים על מחירון קופירייטינג ושואלים את עצמכם מדוע נדרשים סכומים מסוימים על עבודות שנראות לכם פשוטות ורגילות, כדאי להשוות בין הישגיה של חברת הקופירייטינג שפניתם אליה לבין הישגיהן של חברות קופירייטינג אחרות.
פרסום שיווקי יעיל, אפקטיבי שמצליח להגיע לקהל רחב, ללכוד את תשומת ליבו לפרק זמן ארוך, נולד במוחו של קופירייטר המכיר את רזי שוק הפרסום ומכיר את נפש הגולשים.
אתר אינטרנט צבעוני ותוסס, ללא תכנים מעניינים, איכותיים וממוקדים בנושא של האתר, יזכה למבט אחד חטוף מצד הגולשים ולא יותר. לעומת זאת גולש שנעצר באתר, ומוצא עניין בתכנים, יחזור שוב לאתר ויעלה את מיקומו של האתר במנועי החיפוש של גוגל.
קופירייטינג נכון פירושו חשיפה גבוהה יותר, שפירושה מיקום טוב יותר במנועי החיפוש של גוגל ועוד. בתרגום חופשי, קופירייטינג נכון יביא אתכם למקום הנכון, להצלחת האתר ולשגשוג כלכלי.

באתר כותבים ניתנים שירותי קופירייטינג ע"י אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים החיים את עולם האינטרנט מסביב לשעון.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


24/02/2014 13:34:00
+ שלח משוב
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright