מדיניות פרטיות | מדיניות הפרטיות

מדיניות פרטיות כותבים

מדיניות פרטיות אתר כותבים

שלום רב לגולשי אתר כותבים!

אתם נמצאים בעמוד המדיניות של אתר כותבים. המדיניות הכתובה פה שייכת אך ורק לאתר כותבים ולכן יש להתייחס לכתוב כחלק בלתי נפרד ותלוי מתקנון אתר כותבים.
אתר כותבים בבעלות חברת א.ר. שיווק ופיתוח פלוס בע"מ מרחוב סחרוב 11 ראשון לציון. טלפון -  03-5419600 , אימייל: kotvim@kotvim.com

סעיפי מדיניות הפרטיות
  1. כאשר משתמש איננו מסכים לכל הכתוב והמצוין בתקנון או איננו מסכים למדיניות הפרטיות של אתר כותבים, יש באפשרותו לצאת מן האתר ולא לעשות בו שימוש ולא להיות מחויב אליו כלל. הגלישה באתר כותבים היא אך ורק באחריות הגולשים בו.
  2. כל הגולשים העושים שימוש באתר כותבים מצהירים בזאת כי הם מסכימים הן לתקנון האתר והן לעמוד מדיניות הפרטיות. כל גולש מתחייב לקרוא בעיון רב את הסעיפים השונים ואף להבינם.
  3. עמוד זה בו אתם נמצאים מנוסח בלשון זכר ועם זאת הוא מופנה ורלוונטי הן לגברים והן לנשים.
  4. אתר כותבים נוהג לשמור את פרטי ה IP ואת המילים שהמשתמשים רשמו באתר, או לעקוב אחר הדפים אותם הזמינו וביקרו זאת על מנת לעקוב סטטיסטית ולהבין טוב יותר את העדפותיהם של המשתמשים ועל מנת לשפר את השירות הניתן באתר ואת איכותו. כל הפרטים לא יועברו לאף גורם אחר אלא אם הדבר יידרש על פי חוק או כאשר אתר כותבים יימכר או יעבור לצד ג' מכל סיבה שהיא.
  5. משתמשים אשר מעוניינים להסיר את עצמם מרשימת התפוצה, חייבים לשלוח מכתב בקשה אל צוות אתר כותבים, והאתר מחויב לטפל בבקשה בהקדם.
  6. כאשר משתמש נרשם לאתר ורשם את פרטיו האישיים, יהיה רשאי אתר כותבים לשמור את הפרטים הללו ולשלוח אל אותו גולש דברי תפוצה באמצעות מיילים או הודעות טקסט לטלפונים ניידים ומבלי שום צורך לעדכן את המשתמש.
  7. אתר כותבים שומר היטב על פרטיות הגולשים בו והוא מאובטח באמצעים המתקדמים ביותר. אולם, כאשר מתבצעת פריצה עוינת לאתר כותבים לא תחול כל אחריות על צוות אתר כותבים, ולא תחול אחריות על הנזק אשר נגרם בשל כך, בין אם מדובר על נזק עקיף או בין אם מדובר על נזק ישיר. 
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


20/12/2013 11:14:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright