כתיבת תכנים | כתיבת תוכן

כתיבת תכנים

יש לכם אתר אינטרנט מקצועי ומרשים אך עדיין כמות הפניות מגיעה בטפטופים קלים בלבד? סביר להנחי שהטקסט באתר שלכם אינו מנוסח נכון.
בדיוק בשביל זה אנו כאן בשבילכם ונעשה עבורכם שירותי כתיבת תכנים לאתרים בצורה המקצועית ביותר.

כיצד זה מתבצע?
כאשר אנו בכותבים מתחילים לעשות עבודת כתיבת תכנים לאתרים אנו בראש ובראשונה עושים מחקר על התחום. לדוגמא אם מדובר על אתר תיירותי, אנו נעבור באתרי תיירות שונים באינטרנט ונראה מי המתחרים ועל מה בעצם מדובר. רק לאחר החקר הראשוני, הכותב יעשה את העבודה ויעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

אך האם שינוי התכנים השיווקיים באתר מספיקה לצורך קידום האתר והגדלת המכירות באופן משמעותי? ברוב המקרים לא. כלומר בהחלט יהיה שינוי והכרחי לעשות הזמנה של תוכן שיווקי מקצועי ברמה גבוהה לכל אתר שמכבד את עצמו, אולם בכדי שהלקוחות יגיעו לאתר יש צורך להביא אותם ובשביל זה חשוב לעשות קידום אורגני. אז איך עושים את זה? באמצעות כתיבת תוכן לאתרים SEO.

כתיבת תכנים לצורך קידום
אצלנו בכותבים אחד השירותים היותר מבוקשים שאנו מספקים ללקוחותינו זה כתיבת תכנים שמותאמים לדרישות של גוגל (אשר משתנות באופן מאוד תדיר) ואף מבצעים את ההטמעה של התוכן עם הוצאה של קישורים נכונים לעמודים הנכונים בתוך האתר ומחוצה לו.
חשוב להבין שעבודת כתיבת תכנים שמותאמים לדרישות גוגל הינה עבודה שצריכה להיות יסודית מאוד ובעלת כללים מאוד מוקפדים ובשביל זה אנו עוקבים כל הזמן על השינויים בגוגל ועל הדרישות ועושים את כל המחקר עבורכם.

ניתן לעשות הזמנה של תכנים שיווקיים ותכנים אינפורמטיביים לצורך קידום שתכנים אלו יופיעו באתר שלכם וניתן לעשות הזמנה של תכנים אינפורמטיביים לצורך קידום בלבד שאותם נטמיע באתרים חיצוניים עם קישורים לאתרים שלכם בכדי לסייע לקידום האורגני.

תוכן מקצועי, אמין שיביא לכם לקוחות מזמינים רק בכותבים, כי לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר!

אז בין אם אתם מחפשים כתיבה טכנית, כתיבה מקצועית שיווקית, כתיבת תכנים אינפורמטיביים מותאמים SEO  , כתיבת סלוגן ולמעשה כל כתיבה אחרת אנחנו כאן בשבילכם ונעשה את זה על הצד הטוב ביותר ללא פשרות. פנו אלינו עוד היום ותצאו מרוצים. 
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


13/01/2014 12:31:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright