כתיבת פרופיל חברה | כתיבת פרופיל לחברה

כתיבת פרופיל חברה

אתר כותבים הוא בין האתרים המובילים בתחום הקופירייטינג. במשך כמה שנים אנו משרתים נאמנה ובהצלחה, במקצועיות ומהימנות, חברות בניית אתרים ובעלי אתרים על מנת לקדם אותם כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש כאשר הראשי מביניהם הוא גוגל.

מדוע עבודת הקופירייטינג היא כה חשובה?
כידוע, האינטרנט הוא מדיום תזזיתי במיוחד, אנשים לא נוטים להתעקב יותר מידיי על מידע או אינפורמציה מכל סוג שהוא. תכנים, במקרים שהם אינם אטרקטיביים דיים, מושכים את הגולשים להיכנס פנימה ולהתעמק בכתוב, מביאים אותנו לחטוא למטרה שלשמה התכנסנו, קופירייטינג ברשת הוא ממש כמו פרומו בטלוויזיה. התפקיד שלנו הוא לספק תוכן רלוונטי לכל אתר באשר הוא, תוכן המושך את העין ואת הדעת על מנת שהגולשים יתעניינו וימשיכו לקרוא. אין זה משנה על איזה אתר מדובר, בין אם מדובר על אתר אינפורמטיבי, אתר המציע שירותים כאלה ואחרים או אתר המציע לגולשים לבצע רכישות און ליין, כל אתר שכזה חייב להיות אטרקטיבי ולהיות בין המובילים בתחומו על מנת שהגולשים יעדיפו דווקא אותו.

קופירייטינג בעידן תחרותי
כיום ישנה תחרות עזה בין עסקים מכל מיני תחומים וכך גם בדיוק באשר לאתרי רשת, במיוחד כאשר מדובר על אתרים המציעים שירותים או רכישות. אחת הדרכים לבלוט מעל כולם היא פרסומת אפקטיבית ויעילה, כזו שתייחד אתכם מכל השאר ואת זאת ניתן בין היתר לעשות באמצעות קופירייטינג טוב. באתר שלנו אנו מציעים ללקוחותינו את הקופירייטרים הכי טובים, את כותבי המאמרים הכי מנוסים ומתרגמים מקצועיים, כל זאת על מנת להציג חומר כתוב, אינפורמטיבי ושיווקי, בצורה הטובה ביותר ולהעביר לגולשים מסר ענייני, ברור וממוקד מטרה. הרי בסופו של דבר מטרת בעלי האתרים השונים היא אחת – להגדיל את המכירות ואת מתח הרווחים, וממש לשם כך אנו עומדים לרשותכם, עושים ככל שביכולתנו על מנת לקדם את אתרכם, ולא לחינם חוזרים אלינו הלקוחות שוב ושוב וממליצים עלינו גם לאחרים. אנו לא מתפשרים על איכות ועומדים בלוחות זמנים קפדניים במיוחד, באפשרותנו גם לספק מאמר דחוף מהיום להיום.

מעוניינים שהעסק שלכם יצליח ויבלוט מעל אחרים? רוצים לעמוד בתחרות? פנו אלינו עוד היום, מבטיחים להעניק לכם את שירותי הקופירייטינג המובילים בארץ!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


15/01/2014 13:03:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright