כתיבת באנגלית | כתיבת תוכן באנגלית

כתיבה באנגלית

מחפשים כותבי תוכן באנגלית? מעוניינים לתרגם מסמך כלשהו מעברית לאנגלית, מרוסית לאנגלית וכו'? בדיוק בשביל זה אנו כאן ונשמח לעזור. צוות כותבים מורכב מכותבי תוכן , אנשי קופירייטינג ומתרגמים ברמה הגבוהה ביותר, כך שנשמח לספק לכם שירותי כתיבה באנגלית ותרגומים.

מהי למעשה כתיבה באנגלית
שירותי כתיבה באנגלית אצלנו בכותבים מתחלקים למעשה לשלושה, כדלקמן:
1. שירותי כתיבה באנגלית – כתיבת תוכן חדש לחלוטין באנגלית. כלומר, במידה ואתם מעוניינים לנסח תוכן כלשהו כגון: תוכן לאתר אינטרנט, תוכן להפצה ללקוחות וכדומה, אנחנו ניצור עבורכם את התוכן מא'-ת', כשאר כתיבה באנגלית תתבצע על ידי כותבים בעלי אנגלית ברמה של שפת אם.
2. שירותי תרגום באנגלית – מדובר בשירות של תרגום תוכן קיים לשפה האנגלית. אצלנו בכותבים תוכלו לשלוח קבצים לתרגום משפות שונות ובניהן: רוסית, ערבית, צרפתית, ספרדית ועוד ואנו נתרגם לכם את הכתוב בדיוק כמו שהוא לאנגלית ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, כל המתרגמים אצלנו שמומחים לשירותי כתיבה באנגלית הינם בעלי אנגלית ברמה של שפת אם.
3. שירותי תרגום ושכתוב באנגלית – שירות ש כתיבה באנגלית מסוג זה הוא למעשה תרגום של קובץ קיים אצל הלקוח לשפה האנגלית ובנוסף גם שכתוב של התוכן המתורגם לאנגלית כדי שיהיה מקצועי יותר ואיכותי יותר וכמו כן שיהיה גם שונה מהמקור.

כתיבה שיווקית באנגלית
היום, אתרי אינטרנט ברמה גבוהה לא יכולים להסתפק רק בתוכן שיווקי בעברית ומבצעים הזמנות תוכן של כתיבה שיווקית באנגלית בכדי להגיע לקהל לקוחות רב יותר ובכדי לספק את המיטב מהשירותים שלהם ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו בכותבים תוכלו להזמין שירותי כתיבה שיווקית באנגלית ברמה גבוהה ואיכותית, שמתאימה לאתרי אינטרנט, למסמכי תפוצה ללקוחות, לעיתונים ועוד והכל תמורת סכום סביר ונוח לכל כיס. כאשר אתם הולכים על שירותי כתיבה שיווקית באנגלית, אל תתפשרו על פחות ממצוין ודאגו לעשות את ההזמנה אצל המומחים בתחום. כתיבה שיווקית נכונה לא רק תעיד על רמה גבוהה ואיכותית של המוצר/השירות שלכם, אלא גם תביא להזמנות ולמשיכה של קהל יעד פוטנציאלי נוסף לעסק שלכם – מה שאומר יותר לקוחות ויותר הכנסה.

כתיבת מאמרים באנגלית
מלבד שירותי כתיבה שיווקית באנגלית, אנו מספקים גם שירותי כתיבה באנגלית לצורך קידום אתרים ולצורך פרסומים שונים. היום, בעידן האינטרנט כולם רוצים להיות ראשונים בגוגל לא רק במילות החיפוש בעברית אלא גם במילות חיפוש באנגלית. אז אם יש לכם מילות מפתח שאתם מעוניינים ליצור מהן מאמרי תוכן מתקדמים ואיכותיים, אנחנו כאן גם בשביל זה ונשמח לסייע.

כתיבה באנגלית מזמינים אצל המומחים בתחום – כתיבה באנגלית מזמינים מכותבים!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


31/12/2013 12:12:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright