כותבי תוכן | כותבי תכנים | כותב תוכן

כותבי תוכן

אתר כותבים מציע בין שאר שירותיו לבעלי אתרי אינטרנט, גם כותבי תוכן מצוינים. כל המאמרים אותם אנו מציעים ללקוחות הינם מאמרים עניינים ומקוריים אשר יופיעו באתר או אשר יופצו ברשת.

לשם מה נדרשת כתיבת תוכן?
בחורה מבין כותבי תוכן שמפליגה במחשבותכותבי תוכן כותבים מאמרים מקוריים אשר כל ייעודם הוא לקדם את האתר, את השירותים הניתנים בו או המוצרים. המטרה היא להופיע כמה שיותר גבוה בדפי התוצאות, למעשה הכוונה היא להיות ראשונים בגוגל וזאת מהסיבה הפשוטה, אנשים לא נוטים להגיע לדף התוצאות השלישי ואילך, הם מתרכזים בדף התוצאות הראשון והשני.

כיצד כותבים מאמרי תוכן?
אנו מעסיקים כותבי תוכן מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום הפועלים על פי שיטות בדוקות המבטיחות קידום האתר ברשת. בכל מאמר שכזה מופיעים כמה ביטויי מפתח, כנדרש מהתוכן, ביטויים אלה הם גם קישורים לתוכן הייעודי. כאמור מדובר אך ורק על מאמרים מקוריים וענייניים, כאלה שירתקו את הגולש להמשיך ולקרוא שכן רשת האינטרנט הינה מדיום תזזיתי, אנשים לא נוטים להתעכב על תוכן מעבר לכמה שניות. והיה והכתוב איננו מעניין או מסקרן, הם יעברו לתוכן הבא.

באילו נושאים אנו כותבים?
אתר כותבים מציע כותבי תוכן הכותבים מאמרים במגוון רב של נושאים, אנו לו מוגבלים בתוכן, בין אם מדובר על מוצרים הנמכרים באתר או בין אם מדובר על שירותים. הכותבים שלנו כותבים בעברית רהוטה, ללא שגיאות תחביריות וללא שגיאות כתיב. אנו מבטיחים לעמוד בלוחות זמנים מוקפדים, והיה ומתעורר הצורך לתרגם תוכן מהיום להיום, גם את זאת אנו מבטיחים.

למה חשוב לכתוב מאמרים מקוריים? מהסיבה הפשוטה שגוגל מזהה מאמרים שאינם מקוריים והוא ממקם אותם בדפי התוצאות המשניים כאשר כל המטרה היא שהמאמר שלכם ימצא בדף התוצאות הראשון. כמו כן גוגל מתייחס לעדכון תכנים, ולכן יש מידי פעם להפיץ עוד ועוד מאמרים חדשים או לכתוב תוכן באתר. אנו מציעים לא רק תכנים להפצה אלא גם כתיבת תקנונים לאתרים, את דף הבית, אודות האתר, אודות המוצרים וככל הנדרש לקידום האתר. אנו מציעים מאמרים באורכים שונים, כאשר הכמות המקובלת היא לפחות בת 300 מילים, אולם אנו גם מאמרים ארוכים בהרבה, כולם מנוסחים היטב בצורה קריאה ועם זאת גם אינטליגנטית.
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


19/02/2014 10:14:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright