כותבי מאמרים | כותב מאמרים

כותבי מאמרים

באתר כותבים תוכלו למצוא כותבי מאמרים מובילים אשר כל תפקידם וייעודם הוא לקדם את האתר שלכם. כיצד עושים זאת? ובכן ישנה שיטה בדוקה, את המאמרים הללו מקדמים באמצעות ביטויי מפתח. המטרה היא אחת – להיות ראשונים בגוגל, להגיע גבוה גבוה בדפי התוצאות. המציאות מצביעה על כך שהגולשים נוטים להתמקד בדפי התוצאות הראשונים, למעשה מדובר על דף התוצאות הראשון והשני והם אינם מרחיקים לכת מעבר לכך. כלומר, עם האתר שלכם נמצא בדף התוצאות השלישי ואילך, פוחתים הסיכויים שהגולשים יגיעו אליו.

כתיבת מאמרים איכותיים ומקוריים
כותב מאמרים בנוף הפתוחעובדה ידועה היא שגוגל איננו מחבב ואיננו מכבד מאמרים שאינם מקוריים, ובלשון פשוטה – מאמרים מועתקים והוא אף "מעניש" על כך. אתר כותבים שם דגש רב על מאמרים מקוריים בלבד, הסיכויים של אלה להימצא בדף התוצאות הראשון ובדף התוצאות השני הינם גבוהים במיוחד. מאמרים הכוללים את כל ביטויי המפתח הרלוונטיים אותם יש להזכיר כמה וכמה פעמים במאמר, ביטויי מפתח אלה הם גם לינקים לתוכן המיועד. אנו מעסיקים אך ורק כותבי מאמרים בעלי יכולות התבטאות גבוהות, אנשים מוכשרים בתחום הכתיבה, כותבים שיודעים בדיור כיצד לאתר מידע רלוונטי ברשת, לאסוף אותו, לקרוא אותו, ורק אז לכתוב מאמר מקורי, מעניין ומרתק, כזה שימשוך את תשומת הלב של הגולשים. כמו כן אנו מקפידים מאוד על כל הנושא של שגיאות כתיב, לא תמצאו אצלנו מאמרים עם שגיאות כתיב או שגיאות תחביריות.

כותבים יצירתיים
לא כל כך פשוט לכתוב מאמרי קידום לרשת ולכן, אנו מעסיקים אך ורק את הטובים ביותר. מדובר על אנשים שיש להם שני כישרונות מוכחים: יכולת לכתיבה יצירתית וידע בשיווק וקופירייטינג, לעיתים מספיקה רק כותרת המאמר על מנת שהגולשים ימשיכו לקרוא, הכותרת היא זו שיכולה לעשות את כל ההבדל, ולכן הכותבים חייבים להיות לא רק מוכשרים בכתיבה אלא גם קופירייטרים יצירתיים ומקוריים, כאלה שמוחם קודח כל העת וללא הפסקה במציאת סלוגנים ומשפטים אטרקטיביים.

מחפשים את כותבי המאמרים הטובים ביותר? רוצים להזמין מאמרים מקוריים, יצירתיים ומעניינים? רוצים להיות ראשונים בגוגל? פנו אלינו עוד היום, אנו מבטיחים לכם מאמרים מקצועיים, איכותיים וענייניים!
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


15/01/2014 13:01:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright