חברות תוכן | חברת תוכן | חברות תכנים

חברות תוכן

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא שפע רב של חברות תוכן, אבל אתר כותבים גאה להיות בין המובילים בתחום. אנו מציעים קידום אתרים ברשת, כתיבת מאמרים והפצתם, תרגום מסמכים ותכנים למגוון שפות זרות ומשפות זרות לעברית.

חברת תוכן בעלת ערך מוסף
הקלדת תוכן שיווקי בחופש מושלם לחברות תוכןכאמור ישנו מגוון רב של חברות תוכן, אולם אנו מציעים שירות בעל ערך מוסף. אנו מעסיקים את מיטב הקופירייטרים הבקיאים בכתיבת מאמרי תוכן ומאמרי קידום, כולם נועדו לקדם את האתר שלכם על מנת שכמה שיותר גולשים יכירו אותו, את השירותים אותם הוא מציע ואת המוצרים. כמו כן אנו עוסקים גם בכתיבת תכנים אינפורמטיביים ממוקדי מטרה.
אם יש לכם אתר להקים, או לחדש אתר קיים, אם אתם נדרשים לאתרי תוכן, אם אתם זקוקים לתרגומים מקצועיים נאמנים למקור, אנו עומדים כאן לרשותכם. כמו כן אנו מציעים שירותי ניהול תוכן ומתחזקים את האתר כל העת בכל הקשור לתוכן.  אתם יכולים בעצמכם לבחור את מילות וביטויי המפתח אבל אם אינכם בקיאים בתחום אנו נעשה זאת למענכם. אנו זמינים כל העת, ואם אם מתעורר עניין דחוף, אנו נעשה ככל שביכולותינו על מנת לספק לכם עבודה מהירה, אבל לא רק מהירה אלא גם מקצועית.

תוכן ברמה אחת מעל כולם
חברות תוכן מיועדות בראש ובראשונה לקידום אתרים, ואם אין לכם עדיין אתר ברשת, הרי שאתם נחשבים ללא קיימים. כיום רוב האנשים נוהגים לצרוך שירותים ומוצרים באמצעות הרשת, ואל מנת שהם יכירו אתכם ואת מה שיש לכם להציע לכם אתם נדרשים להקים אתר אינטרנט אטרקטיבי, לא משנה עד כמה אטרקטיבי הוא יהיה מבחינה ויזואלית, התוכן הוא לב העניין. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל הלקוחות תוך כדי התמקדות בציפיותיהם ודרישותיהם. אם דבר מה איננו כשורה, אנו תמיד מבטיחים לפעול במהירות על מנת שהלקוח יצא מרותה ואולי אף ימליץ עלינו לאחרים.

קידום אתרים SEO
חברות תוכן בקיאות בתחום של SEO כלומר אופטימיזציה של חיפוש במנוע החיפוש כאשר הראשי מבניהם הוא גוגל, המלך הכל יכול של רשת האינטרנט. על מנת לספק את השירותים הללו יש לדעת כיצד המערכת פועלת, להעסיק את מיטב כותבי התוכן, את מנהלי התוכן, קופירייטרים ומתרגמים, ואת כל זאת ואף יותר אנו מציעם לכם. 
שלח לנו במה אתה מתעניין ואנחנו נחזור אלייך עם הצעה מדהימה!


19/02/2014 10:16:00
כתובת:
דוד סחרוב 11,
ראשון לציון, מיקוד 750713
טלפון:
072-2136771
פקס:
03-9525718
דוא"ל:
kotvim@kotvim.com
כל הזכויות שמורות לאתר כותבים ©  Copyright